projeniz için teklif alın

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

Talebi gönder Lütfen tüm alanları doldurun

Bilgi Merkezi

Bilgi Merkezi

Bildiğimiz kadarını paylaşıyoruz.
Mükemmelliğe ulaşmak için paylaşmanın gerektiğine inanıyoruz.

MOBİL UYGULAMA İLE YÜKSELİN

21.5.2019
Mobil uygulama bilişim sektörünün vazgeçilmezi haline geliyor. Birçok sebep sayabileceğimiz gibi bunların başında 2018 yılında Dünya genelinde internet kullanımın %68 oranında mobil de olmasıdır.
Devamını Oku

E-TİCARET

21.5.2019
Günümüz gözdeleri arasında yer alan E-ticaret Çok yönlü memnuniyet sağlayan bir sistem. Alıcı ve satıcıyı buluşturmanın en aktif ve bir o kadar basit yolu olan sistem e-ticaret, uzak kalamayacağımız bir kolaylık.
Devamını Oku

TURİZM YAZILIMI

21.5.2019
Turizm yazılımında ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip, profesyonel bir turizm sitesine sahip olmak için doğru adrestesiniz. Arama motorları ile %100 uyumlu, responsive tasarımlara ve daha nice özellikleri ile Limoonsoft Turizm Yazılımları işiniz için mükemmel seçim. Turizm yazılımları ile müşterilerinize bir tık daha yakın olma fırsatı sizin elinizde. Müşterilerinizin, hizmetlerinizi incelemesi ve daha hızlı talep etmesi artık çok kolay. Limoonsoft’la beraber siz de turizm kimliğinizi oluşturun, müşteri portföyünün en kolay adresi olun.
Devamını Oku

MOBİL UYGULAMADAN PARA KAZAN

21.5.2019
Mobil uygulamadan para kazanmak için; uygulama içinde hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. Mobil kullanıcısıyla doğru orantılı olarak mobil uygulama sayısı da gün geçtikçe artıyor.
Devamını Oku

WEB TASARIM / WEB YAZILIM

21.5.2019
WEB TASARIM NEDİR; Kişi yada kurumları tanıtmak amacı ile internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde, hazırlanmış özel tasarımlardır. Hazırlanan bu tasarımların, klasik grafik tasarım işinden farklı olarak tarayıcıların okuyabileceği HTML diline çevrilmesi gerekir.
Devamını Oku

KURUMSAL WEB SİTESİ

21.5.2019
Kurumsal web tasarım uygulamaları şirketimizin özenle üstünde durduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Güncel teknolojilerle kurgulanarak yayın hayatında yerini edinecek kurumsal web sitesi tasarımı firmanızın kimliğini güçlü ifadeyle yansıtabilmesi durumunda kurumsal kimliğinize yüksek katkı sağlayacaktır.
Devamını Oku

WEB SİTESİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ

11.7.2019
2005 yılından itibaren yüzlerce kişi kurum ve kuruluşun binlerce tasarım, yazılım ve uygulama projelerini teslim etmiş, uluslararası bir çok kuruma danışmanlık yapmış genç beyinlerden oluşan Limoonsoft, geride bıraktığı 12 yıl boyunca edindiği bilgi ve tecrübeleri ile müşterilerine bilişim ve yazılım sektöründe yaratıcı ve kolay kullanılabilir ekonomik çözümler sunar.
Devamını Oku

E İHRACAT

31.5.2019

E ihracat online satış kanalınız üzerinden bireysel alıcılara ulaşmanız ile ürünlerinizin satışıdır.

Devamını Oku

NETWORK MARKETING NEDİR?

31.5.2019

Network Marketing ürün-hizmet ayırt etmeksizin firmaların kullanıcılara kendi işini kurma fırsatı verdiği bir pazarlama metodudur.

Devamını Oku

B2B

01.6.2019

B2B, “Business to Business” kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modelidir.

Devamını Oku

SERVİS TAKİP SİSTEMİ

01.6.2019

Servis takip sistemi, bilgilendirme, güvenlik, memnuniyet, çağrı, yönetim sistemi ve daha bir çok özelliği bünyesinde barındıran, ebeveynler için kullanıma başladıktan sonra vazgeçilmez olacak bir uygulamadır.

Devamını Oku

SMART PAKET

01.6.2019

Smart paket bütün sektörlerde yer alabilecek, her alanda işimizi kolaylaştıracak paket servis uygulamasıdır.

Alıcısı, satıcısı, hizmeti ve memnuniyeti tek çatı altında toplandı.

Devamını Oku

NETWORK MARKETING MATRIX KAZANÇ SİSTEMİ

27.2.2020

Network marketing kazanç sisteminizi belirlerken; 

Devamını Oku

NETWORK MARKETING YAZILIMI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

27.2.2020

Network Marketing Yazılımı projenizin işleyişine yön veren en önemli basamaklardan biridir.

Devamını Oku