PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

YUKARI

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

İşinizi geliştirmek veya projelerinizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan Android ve IOS uygulamalarını birlikte geliştirelim.

MOBİL UYGULAMA

Mobil cihazlar üzerine geliştirdiğimiz projelerde; anlık bildirim (push notification), uygulama içi satın alma işlemleri, mobil e-ticaret, medya galerileri ve çeşitli entegrasyonlar başta olmak üzere sistemin ihtiyaç duyduğu her türlü fonksiyonu kullanarak uygulamalarınızı Google Play ve APP STORE'da yer almasını sağlayabiliriz.

Bize aklınızdakileri anlatın, birlikte şekillendirip, projenize hayat verelim.
mobil uygulama geliştirme

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

süreç nasıl işliyor

PROJENİZİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİYORUZ

Basma kalıp işlerden ziyade öncelikle sizin ne istediğinizi iyi dinliyor, olması gerekenlere birlikte karar veriyoruz. Eskizler ve şemalarla tüm taslağı beraber hazırlıyoruz.

tasarım hazırlama

UYGULAMA TASARIMLARINI HAZIRLIYORUZ

Uygulamanızın tüm ekranlarının tasarımlarını hazırlayıp beğeninize sunuyoruz. Böylece sanki proje tamamlanmış gibi tüm detayları görebiliyorsunuz. İstediğiniz değişiklikler yapıldıktan sonra artık programlama başlıyor.

demo hazırlanıyor.

BİRAZ KAHVE, MESAİ VE SONUNDA DEMO

Tasarımlarını hazırlamış olduğumuz uygulamanın yoğun bir çalışma sonucunda ilk demosunu birlikte kontrol ediyoruz. Eğer varsa birlikte eksik listesini hazırlıyoruz.

eksikler giderilir

EKSİKLERİN GİDERİLMESİ VE YAYIN!

Son eksik listesinin de tamamlanmasının ardından artık uygulamamız milyonlarca insanın huzurlarına App Store ve Google Play'de çıkıyor. Gözümüz aydın.

TEKLİF İSTE