PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

YUKARI

İnsan Kaynakları

Genç beyinlere, çılgın fikirlere ve yetenekli insanlara kapımız her zaman açık. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

BERABER BÜYÜK İŞLER YAPACAĞIZ

Sürekli büyüyen, gelişime açık, çılgın fikirleri ve uçuk hayalleri olan harika bir aileyiz. Eğer yeteneklerinize inanıyor ve yerinizin LimoonSoft olduğunu düşünüyorsanız; bilgilerinizi bize gönderin.

Aşağıdaki kısa formu doldurarak ön başvuru yapabilirsiniz. Uzmanlık alanınızda açık pozisyon olduğu takdirde sizden daha detaylı bir CV ve randevu talep edilecektir.

insan kaynakları

KENDİNİZİ TANITIN!

2005 yılından itibaren yüzlerce kişi kurum ve kuruluşun binlerce tasarım, yazılım ve uygulama projelerini teslim etmiş, uluslararası bir çok kuruma danışmanlık yapmış genç beyinlerden oluşan LimoonSoft, geride bıraktığı 12 yıl boyunca edindiği bilgi ve tecrübeleri ile müşterilerine bilişim ve yazılım sektöründe yaratıcı ve kolay kullanılabilir ekonomik çözümler sunar.

12 altın yıl
12 ALTIN YIL

Yüzlerce mutlu müşteri ve binlerce başarılı teslim edilmiş proje ile 12 yıldır hizmetinizdeyiz.

uluslararası kalite
ULUSLARARASI KALİTE

Sektörel gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ediyor, en güncel teknolojilere projelerinizde yer veriyoruz. Tasarım ve kullanılabilirlik için özel efor sarferdiyoruz.

her zaman daha iyi
HER ZAMAN DAHA İYİ

En iyisini yapabilmek için sürekli öğreniyoruz. Başarılı olmanın altın kuralının sürekli öğrenmeye açık olmak olduğunu çok iyi biliyoruz

doğru sonuç
DOĞRU SONUÇ

Ne istediğinizi iyi dinliyor, iyi analiz ederek tam da ihtiyacınız olan sonuca birlikte ulaşıyoruz.