PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

YUKARI

Çağrı Merkezi Sistemleri

Çağrı Merkezinizin tüm teknik altyapısını GÜVENLİK ve KALİTE prensibi ile tamamlıyor, aynı çizgide personel eğitimlerinizi sağlıyoruz.

ÇAĞRI MERKEZİ SİSTEMLERİ

Günümüzde Firma ya da Kuruluşların müşterileri ile sürekli diyalog halinde olmaları zorunluluk haline gelmiştir.Çağrı Merkezleri ile hem iş gücünüzü arttırır hemde müşteri ve diyalog halinde olduğunuz kişilere maksimum hizmet sağlayabilirsiniz.Müşterilerinizin istek ve arzularına profesyonel bir şekilde yanıt vermeniz kaliteli bir Çağrı Merkezine sahip olmanız ile mümkündür.

Çağrı Merkezi ve İletişim sektöründeki bilgi ve tecrübelerimiz ile sizlere çözüm odaklı bir çalışma sağlıyoruz.

çağrı merkezi sistemleri
GENEL ÖZELLİKLER

Çağrı Merkezi sistemlerinde ihtiyaç duyacağınız genel bileşenlerin dışında istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler de üretiyoruz.

sistem entegrasyonları

SİSTEM ENTEGRASYONLARI

Mevcut sistemleriniz ile entegre çalışan, Telefon üzerinden gelen verilerin tamamı ERP sistemlerinize anlık olarak güncellenir.

otomatik arama

OTOMATİK ARAMA

Çağrı merkezi sisteminize yüklenen veriler ile otomatik arama yapan ve müşteri temsilcilerine aktaran sesli arama sistemi

sesli anket

SESLİ ANKET

Otomatik arama sistemi ile müşterilerinize anket hazırlayıp, tanıtıcı sesli mesaj dinletip, tuşlamalara göre raporlama yapabilirsiniz.

fatura sorgulama sistemi

FATURA VB. SORGULAMA

Kullanıcılar çağrı merkezlerinizi arayarak, sesli yanıt servisi ile fatura, borç veya alacak durumlarını online olarak sorgulayabilirler.

kredi kartı ile ödeme sistemi

K. KARTI İLE ÖDEME SİSTEMLERİ

Kullanıcılarınız ödemelerini çağrı merkezi sisteminiz üzerinden yapar, anlık olarak sistemlerinizde güncellenir.

çağrı merkezi crm

ÇAĞRI MERKEZİ CRM

Personel ve müşteri ilişkilerinizi, teknik destek taleplerini ve diğer tüm detayları online olarak kontrol edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE